Blog

Planujesz montaż sztukaterii styropianowej, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając detale wewnętrzne i elewacyjne?

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz i ciągle poszukujesz nowych rozwiązań dla swoich Klientów?

Zobacz najnowsze artykuły z branży!

Jesteśmy producentem sztukaterii styropianowej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze dekory są wybierane przez klientów krajowych i zagranicznych, znajdują zastosowanie w dekoracji obiektów mieszkalnych, komercyjnych i wielu innych. Obok wyrobów produkowanych zgodnie z projektem własnym, zajmujemy się realizacją wizji naszych Klientów oraz architektów. Tworzymy unikalne listwy dekoracyjne i detale. W tym miejscu dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, a także branżowymi nowinkami. Ufamy, że przygotowywane przez nas artykuły okażą się pomocne podczas wyboru sztukaterii i elementów dekoracyjnych, a także metod ich montażu. Tematykę artykułów dobieramy w oparciu o pytania, które zadają nam Klienci.


Sztukateria o produkcie

Sztukateria elewacyjna. Bazę naszego produktu stanowi styropian nadający lekkość. Odporność na czynniki zewnętrzne, wytrzymałość i twardość gwarantują kolejne warstwy z elastycznych klejów elewacyjnych i zatopionej w nich siatki z włókna szklanego.