Sztukateria elewacyjna

Nie tylko projektujemy dodatki elewacyjne, ale również zajmujemy się ich profesjonalnym montażem. Jednak to, co najistotniejsze dla naszych produktów, to ich całkowite dopasowane do konkretnego budynku. Doskonale opracowana technologia produkcyjna pozwala nam przygotowywać dla Państwa moduły niezwykle lekkie i trwałe jednocześnie. Bez wątpienia sprostają one próbie czasu, a co za tym idzie – także warunkom pogodowym, na działanie których będą narażone.

To, czym najbardziej zachwyca sztukateria elewacyjna, to indywidualizm formy i oryginalność. Dzięki swojej różnorodności jest w stanie wkomponować się i harmonizować zarówno z budynkami nowoczesnymi, jak również i obiektami wieloletnimi. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony naszych specjalistów. Zajmiemy się zaprojektowaniem sztukaterii styropianowej, jej starannym wykonaniem i dopasowaniem do bryły budynku, jak również fachowym i sprawnym montażem. Nie pozostawimy niedopowiedzianych kwestii, aby nasza praca nie poszła na marne, a Klient mógł być w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym.
Obecnie sztukateria styropianowa bardzo zyskała na popularności. Już nie tylko budynki klasyczne są w nią wyposażone. Współczesne projekty coraz częściej wzbogacane są o elementy sztukaterii. Dzięki temu w elegancki sposób podbijają charakter i klimat każdego budynku. Sztukateria elewacyjna to element ozdobny, który odświeży elewację i doda jej niezwykłej elegancji.

Sztukateria elewacyjna - główne zalety:

  • Lekkie
    Sztukateria styropianowa dzięki niewielkiemu ciężarowi jest wykorzystywana w budownictwie tradycyjnym jak i nowoczesnym, bardzo dobrze sprawdzają się na elewacjach budynków pokrytych warstwą ocieplenia na styropianie lub wełnie mineralnej. Sztukateria styropianowa skonstruowana jest w taki sposób, aby jak najmniej obciążać elewację budynku. Dzięki temu unikną Państwo wszelkich zbędnych usterek i wydatków.
  • Trwałe
    Wysoka jakość i odporność produktów na czynniki atmosferyczne sprawia, że profile są mrozoodporne, wodoodporne a także posiadają wieloletnią trwałość. Sztukateria elewacyjna to element ozdobny wystawiony na ciągłe działanie warunków pogodowych. Korzystając z naszej oferty nasi Klienci mają pewność, że ich dodatki elewacyjne będą prezentowały się elegancko i solidnie przez cały okres użytkowania.
  • Rozsądna cena
    Sztukateria styropianowa w naszej firmie to gwarancja jakości w rozsądniej cenie. Na nasze produkty może sobie pozwolić większość Klientów. Nie oferujemy najtańszych rozwiązań o wadliwej konstrukcji i niepewnej jakości. Korzystamy z porządnych materiałów w przystępnych cenach, aby coraz więcej osób trafiało do grona naszych zadowolonych Klientów.

Sztukateria elewacyjna – oferta

Oferujemy bogaty wybór naszych produktów. Znajdą u nasz Państwo listwy elewacyjne, gzymsy podparapetowe, nadokienne oraz elewacyjne. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się kolumny architektoniczne, bonie i listwy do bonowania, plastry, portale oraz różnego rodzaju detale ozdobne. W każdej kategorii mamy szeroki wybór form danych dodatków elewacyjnych. W zależności od potrzeb i gustu Klient może on zdecydować się wyłącznie na jeden produkt z naszej oferty albo połączyć klika z nich. Sztukateria styropianowa to jednak w dbałość o szczegóły i indywidualne podeście do wszystkich projektów. W naszej firmie dbamy o niepowtarzalność wykonania spełnienie oczekiwań Klientów.


Nie wiesz, jakie profile pasują do Twojego domu?

Oferujemy doradztwo w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru stylistyki wykończenia elewacji oraz doboru odpowiednich wzorów profili. Sztukateria elewacyjna ma głównej mierze stanowić element dekoracyjny danego budynku. Dobrana w byle jaki sposób, bez przemyślenia całej koncepcji może nie wnieść nic dobrego. Nasza sztukateria styropianowa, dzięki indywidulanemu podejściu i profesjonalnemu doradztwu spełnia oczekiwania Klientów. Wystarczy skontaktować się z nami i poinformować o swoich potrzebach oraz specyfikacji budynku, a nasi fachowcy sprawnie i trafnie dobiorą odpowiednie dodatki elewacyjne.


Dlaczego warto wybrać sztukaterię elewacyjną?

Zdecydowanie nadaje ona nowego i oryginalnego wyglądu każdemu budynkowi. Dobrze dopasowana budzi zachwyt właścicieli, gości czy przechodniów. Sztukateria styropianowa jest ostatnio bardzo modna i często wykorzystywana. Dodaje charakterystycznego klimatu zarówno w projektach budowanych od podstaw, jak i budynkach już istniejących. Jej dopasowanie nie stanowi dla nas problemu w żadnym z tych wypadków. Chcemy, aby nasza sztukateria elewacyjna mogła służyć Państwu przez lata. Dlatego damy o każdy szczegół, zaczynając na pierwszych pomiarach, poprzez wykonanie produktów, kończąc na solidnym montażu. Jednak sztukateria to nie tylko element ozdobny, ale także pomoc w zamaskowaniu pewnych niedoskonałości elewacyjnych. Dla wszystkich, którzy chcą dodać czegoś więcej do wyglądu swojego domu, proponujemy szeroki wybór sztukaterii. Zainteresowanych rozważających zakup elementów konstrukcyjnych do ozdoby elewacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą