Sztukateria elewacyjna

Nie tylko projektujemy dodatki elewacyjne, ale również zajmujemy się ich profesjonalnym montażem. Jednak to, co najistotniejsze dla naszych produktów, to ich całkowite dopasowane do konkretnego budynku. Doskonale opracowana technologia produkcyjna pozwala nam przygotowywać dla Państwa moduły niezwykle lekkie i trwałe jednocześnie. Bez wątpienia sprostają one próbie czasu, a co za tym idzie – także warunkom pogodowym, na działanie których będą narażone.

To, czym najbardziej zachwyca sztukateria elewacyjna, to indywidualizm formy i oryginalność.

Dzięki swojej różnorodności jest w stanie wkomponować się i harmonizować zarówno z budynkami nowoczesnymi, jak również i obiektami wieloletnimi. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie. Zajmiemy się projektem sztukaterii styropianowej, jej starannym wykonaniem i dopasowaniem do bryły budynku, jak również fachowym i terminowym montażem

Główne zalety:

  • Lekkie
    Profile, dzięki niewielkiemu ciężarowi są wykorzystywane w budownictwie tradycyjnym jak i nowoczesnym, bardzo dobrze sprawdzają się na elewacjach budynków pokrytych warstwą ocieplenia na styropianie lub wełnie mineralnej.
  • Trwałe
    Wysoka jakość i odporność produktów na czynniki atmosferyczne sprawia, że profile są mrozoodporne, wodoodporne a także posiadają wieloletnią trwałość.
  • Nie wiesz, jakie profile pasują do Twojego domu?
    Oferujemy doradztwo w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru stylistyki wykończenia elewacji oraz doboru odpowiednich wzorów profili.