Dekoracje sufitowe to rozwiązania, które odmienią Twoje wnętrza nadając im eleganckiego i luksusowego charakteru. Oferta sztukaterii dedykowanej do montażu na suficie obejmuje listwy przysufitowe, eleganckie listwy maskujące do karniszy, gzymsy oświetleniowe LED, listwy halogenowe, wsporniki dekoracyjne oraz rozety sufitowe, a także narożniki ozdobne, które możesz zamontować na ścianach lub suficie. Wyroby te są oferowane w szerokiej gamie stylistycznej, co pozwala na bezkompromisowy dobór sztukaterii sufitowej i przysufitowej do stylu aranżacji wnętrza i zastanych wymagań oraz ograniczeń technicznych. Niezwykle lekkie dekoracje sufitowe pozostają niewymagające w montażu, dzięki czemu można je stosować bez obaw o nośność konstrukcji.

Sztukateria sufitowa GrodGzyms

Nasza oferta dekorów i dekoracji sufitowych to szeroki wybór rozwiązań zróżnicowanych pod względem stylu i rozmiaru. Bogate wzornictwo pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych.

Sztukateria przysufitowa i dekoracje sufitowe GrodGzyms cechują się wysoką precyzją wykonania. Zwracamy szczególną uwagę na detale. Tworzymy rozwiązania o niebanalnym wzornictwie, w ramach których dostarczamy zarówno proste, jak i bogato zdobione dekory wewnętrzne. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na wysoką trwałość oraz możliwość stosowania także w tzw. pomieszczeniach mokrych. Nasza sztukateria sufitowa od lat znajduje zastosowanie w pokojach kąpielowych, eleganckich obiektach SPA & Wellness, restauracjach i wielu innych miejscach.

Czy sztukateria na suficie to dobry wybór dla mojego domu?

Dekoracje sufitowe, takie jak rozety i wsporniki czy narożniki, to bardzo charakterystyczne elementy wystroju, które jednoznacznie definiują styl pomieszczenia, i z tego powodu nie sprawdzają się we wszystkich wnętrzach. To systemy zarezerwowane przede wszystkim do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym oraz wnętrz nawiązujących do stylu shabby chic. W przypadku minimalistycznych wnętrz nowoczesnych wybór sztukaterii przysufitowej zalecamy ograniczyć do listew gzymsowych gładkich oraz listew halogenowych lub oświetleniowych. Dekory nawiązujące formą do klasyki lub secesji kłócą się z minimalizmem i jego upodobaniem prostej formy.