Oferta systemów dekoracji ścian jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Obok tynków strukturalnych, farb ozdobnych, tapet i płytek znajdziesz tu wysokiej jakości dekoracje ścienne z tworzyw sztucznych, które imitują tradycyjne dekory odlewane z gipsu. Ozdoby te charakteryzują się różnorodnością pod względem rozmiarów, wzorów, kształtów i tekstur, co daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji ścian w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Ponadto, są lekkie i wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także szkodliwe oddziaływanie wody i wilgoci.

Dekoracje ścienne GrodGzyms

Jako firma wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji sztukaterii zewnętrznej i wewnętrznej oferujemy bardzo bogatą ofertę dekoracji ściennych, w ramach której proponujemy m.in.:

  • listwy przysufitowe
  • listwy ścienne
  • wsporniki
  • narożniki
  • rozety
  • nisze

Oferowane dekoracje wyróżniają się wysoką precyzją wykonania, która podkreśla każdy najmniejszy detal zdobienia. Proponujemy sztukaterię bardzo zróżnicowaną pod względem zdobień, co pozwala na jej zastosowanie zarówno do dekoracji wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Sztukateria GrodGzyms od lat utożsamiana jest z wyrobami najwyższej jakości. Zawdzięczamy to procesowi produkcyjnemu, który umożliwia nam przygotowywanie wyrobów lekkich i łatwych w montażu, a zarazem twardych i odpornych na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Zadbaliśmy również o to, aby nasze ozdoby ścienne można było w łatwy sposób pomalować na dowolnie wybrany kolor.

Na co zwrócić uwagę wybierając dekoracje ścienne?

Nowoczesna sztukateria jest niezwykle piękna i pozwala tworzyć zachwycające wnętrza, aby jednak uzyskać jak najlepszy efekt warto pamiętać o zasadzie, która mówi, że mniej znaczy więcej. Wybierając dekoracje ścienne należy się kierować stylem aranżacji wnętrza oraz jego powierzchnią. W niewielkich wnętrzach nadmiar sztukaterii na ścianach może przytłaczać. Wybierając więcej niż jeden rodzaj elementów dekoracyjnych warto zwrócić uwagę na to, żeby wszystkie były spójne pod względem wzornictwa i tekstury. To pozwoli nam uniknąć niepożądanego patchworku na ścianach i zapewni naprawdę piękny efekt końcowy.