Realizacje

Projektujesz elewację budynku i szukasz firmy, która wykona dla Ciebie sztukaterię elewacyjną według projektu? A może chcesz wykorzystać elementy gotowe i szukasz ciekawego wzornictwa? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przykładami naszych dotychczasowych realizacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej. Nasze realizacje to przede wszystkim elementy tworzone na indywidualne zamówienie Inwestora. Od lat znajdują one zastosowanie w kraju i na świecie. Tworzymy dekory na potrzeby obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Posiadamy bogate doświadczenie w wytwórstwie sztukaterii elewacyjnej zgodnie z projektem powierzonym. Wszystkie elementy wykonujemy na rdzeniu ze styropianu, dzięki czemu są lekkie i łatwe w montażu. Nasze portfolio obejmuje setki wykonanych listew elewacyjnych, gzymsów, elementów sztukaterii okiennej, kolumn architektonicznych i bonii.


Detale elewacyjne Hotel Arche Lublin

Detale elewacyjne. Hotel Arche Lublin. Ponad 2500mb profili glifowych.

Gzymsy elewacyjne budynku w Gogolinie

Wykonane przez naszą firme detale sztukaterii na budynku Centrum Przesiadkowegow Gogolinie.

 

Kamienica w Holandii

Bonie narożne, pilastry, bazy i głowice pilastrów oraz Listwy elewacyjne i detale elewacyjne /zworniki, konsole/ wykonane przez nas wg projektu architekta. Budynek kamienicy w Holandii.

Magazyn - pawilon. Holandia

Pawilon z efektownym gzymsem głównym wieloelementowym. Holandia.

Sztukateria elewacyjna na budynku ATELIA Banquet & Catering Centre w Lublinie

sztukateria elewacyjna lublin

Sztukateria elewacyjna na budynku ATELIA Banquet & Catering Centre w Lublinie

Sztukateria i Bonie elewacyjne na budynku jednorodzinnym w Holandii

Sztukateria i Bonie elewacyjne na budynku jednorodzinnym w Holandii.

Willa pod Lublinem

Willa pod Lublinem. Gzymsy i listwy elewacyjne wg rysunków i projektu właściciela.

Hotel Mela Verde w Zakręciu

Wykonaliśmy nietypową sztukaterię na elewację hotelu Mela Verde w Zakręcie. Ozdobne panele oraz podparapetniki na parterze oraz delikatny gzyms wokół okien na piętrze. Wszystko wg projektu właściciela. Świetny efekt. Prezentowane zdjęcia pochodzą ze strony hotelu www.hotelmelaverde.pl.

Willa w Belgii

Budynek w Belgii. Wykonane przez naszą firmę gzymsy koronujące /też w łuku/, gzymsy cokołowe, gzymsy międzypiętrowe, nadokienniki, podokienniki. Wszystkie detale wg rysunków i prjektu architekta.

Sztukateria na garażu

Ten obiekt znajduje się obok pięknego dworku w Dzierążni.  Właściciel chciał, aby stanowił harmonijną całość z głównym budynkiem. Wykorzystaliśmy bonie, listwy naokienne i delikatny gzyms podbitkowy. Jak więc widać, także pomieszczenia gospodarcze mogą się świetnie prezentować.