Kolumny styropianowe otulina na kolumne

Kolumny styropianowe otulina na kolumne

Proszę wybrać głowice i bazę kolumny oraz jeżeli jest potrzeba trzon kolumny. Wykonujemy ozdobne otuliny na kolumny wg wybranych detali i ich rozmiarów.

Kolumny architektoniczne to element dekoracyjny i konstrukcyjny. Wspaniale podkreślą miejsce, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę, np. wejście do naszego domu czy ogrodu. Często wspierają zadaszenie nad wejściem, będąc wizytówką naszej posesji. Od lat nie słabnie popularność domów budowanych w stylu szlacheckich dworków, których nieodzowną częścią są kolumny przed wejściem. Gdy już wzbogaciliśmy elewację o konstrukcje z użyciem kolumn, czas na ich ozdobienie. W naszej ofercie znajdą państwo formy do obudowy kolumn, bazy - czyli element który montujemy na dole kolumny oraz głowice - element wieńczący kolumnę.

W naszej ofercie znajdują się również obudowy kolumn. Za ich pomocą można nadać słupom, podporom czy wreszcie betonowym kolumnom kształt nawiązujący do kolumn starożytnych czy typowych dla polskiego dworku. Wykonujemy obudowy proste, o beczułkowatym kształcie (typowe dla polskiego budownictwa nawiązującego do dworków szlacheckich) oraz nawiązujące do kolumn doryckich - ze żłobieniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.