Proponowana przez naszą firmę sztukateria elewacyjna to wysokiej jakości gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne, pełniące funkcję dekoracji stolarki okiennej. To produkty wykonane ze starannie dobranych materiałów, gwarantujących ich podwyższoną odporność mechaniczną na działanie wielu czynników atmosferycznych, w tym intensywnego promieniowania słonecznego, opadów deszczu, śniegu, a także gwałtownych zmian temperatury powietrza. Nowoczesne gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne są przystosowane do łatwego montażu, odbywającego się na zewnątrz wybranego budynku mieszkalnego. Wyroby te pełnią funkcję elementów wykończeniowych. Polecane przez nas gzymsy wpływają na wysokie walory estetyczne danego budynku, współgrając z jego fasadą, a także stolarką okienną i drzwiową. Rekomendowana przez nas sztukateria elewacyjna, swoją trwałość i efektowny wygląd zawdzięcza odpowiedniemu wykonaniu polecanych przez nas profili. To produkty dostępne na wymiar z powłoką klejoną, zbrojoną siatką. Kształt i wygląd wyżej wymienionej sztukaterii elewacyjnej, może być dopasowany do stylu architektonicznego, w jakim zaprojektowany oraz wykonany jest konkretny budynek. Solidne gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne z naszego asortymentu wyróżniają się odpowiednią twardością.

Gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne – wysokiej jakości produkty wykończeniowe

Proponowana przez nas sztukateria zewnętrzna posiada wiele zalet. Gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne mają niewielką wagę, co wpływa na ich łatwość montażu. Produkty zaliczane do tej kategorii to nowoczesne materiały wykończeniowe. Zróżnicowane wzornictwo umożliwia tworzenie efektownie prezentującej się sztukaterii elewacyjnej, która przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Rekomendowane przez nas dekory, do których zaliczają się gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne, można pokrywać odpowiednio dobraną farbą, w dowolnie wybranym kolorze. Umożliwia to dopasowanie barwy konkretnego gzymsu nadokiennego do elewacji danego budynku. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów zaliczanych do sztukaterii zewnętrznej. Wszystkie proponowane przez nas produkty wpisują się w aktualne trendy, obowiązujące w branży budowlanej i wykończeniowej. Dostępne w naszej ofercie gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne nie wymagają czasochłonnego, skomplikowanego montażu. Produkty te można dopasować pod względem długości do wymiarów posiadanych okien. Z kolei kształt, który mają wyżej wymienione elementy stolarki zewnętrznej, bez trudu można dobrać do stylu architektonicznego konkretnego budynku. Pozwala to na wyeksponowanie jego wszystkich walorów estetycznych.

Efektowne gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne o doskonałych walorach dekoracyjnych

Osoby, którym zależy na efektownym wykończeniu stolarki okiennej, mogą zdecydować się na gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne, dostępne w ofercie naszej firmy. Rekomendujemy produkty, których wysoka jakość idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną. Polecane przez nas wyroby posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji sztukaterii styropianowej, przystosowanej do montażu na zewnątrz budynków, zaowocowało stworzeniem jedynej w swoim rodzaju kolekcji tych produktów. Mogą one być dopasowane również do indywidualnych preferencji i oczekiwań danego klienta. Wszystkie elementy składające się na gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne zostały pokryte trwałą powłoką chroniącą te elementy przed ryzykiem matowienia, zszarzenia, blaknięcia, a także trudnych do usunięcia zabrudzeń. W ramach prowadzonej przez nas działalności proponujemy korzystne cenowo gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne, wykonane przy użyciu odpowiednio dobranych maszyn, zazwyczaj sterowanych komputerowo. Dzięki temu wszystkie elementy wyżej wymienionych produktów idealnie pasują do siebie, tworząc jedną, spójną całość. Umożliwia to wydobycie wszystkich walorów dekoracyjnych danego okna, jak również podkreślenie jego stylu architektonicznego. Odporne na uszkodzenia gzymsy elewacyjne styropianowe nadokienne można wykorzystać jako niedrogi sposób na udekorowanie posiadanej, zewnętrznej stolarki okiennej.


Gzyms N1

Cena 100x140 48zł brutto /1mb
Cena 130x165 59zł brutto /1mb
Powłoka kleejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar

Gzyms N2

Cena 100x140 48zł brutto /1mb
Cena 130x165 59zł brutto /1mb
Powłoka klejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar

Gzyms N4

Cena 240x70 62zł brutto /1mb
Cena 310x90 80zł brutto /1mb
Powłoka klejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar

Gzyms N6

Cena 90x190 56zł brutto /1mb
Cena 120x260 76zł brutto /1mb
Powłoka klejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar

Gzyms N7

Cena 115x140 51zł brutto /1mb
Cena 135x165 60zł brutto /1mb
Powłoka klejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar

Gzyms N8

Cena 100x155 51zł brutto /1mb
Cena 125x195 64zł brutto /1mb
Powłoka klejowa zbrojona siatką
Długości Na wymiar