Luksusowe wnętrza wymagają specjalnej oprawy, jaką pozwala stworzyć dekoracyjna sztukateria ścienna. Ważne miejsce zajmują tutaj listwy naścienne zdobione, które doskonale wpisują się w aranżację zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Podstawowym zadaniem listew naściennych jest maskowanie linii przebiegającej przez ściany, w której łączą się dwa różne kolory. Jednak już same w sobie stanowią doskonałą dekorację, dlatego coraz częściej mocuje się je na ścianach jednokolorowych. Odpowiednio przycięte mogą również posłużyć jako baza do wykonania efektownych wzorów imitujących panele.

Obramowania z listew naściennych zdobionych to projekty skierowane przede wszystkim do osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań dla swoich wnętrz. Dekoracje tego typu są ponadczasowe i doskonale wpisują się nowoczesne przestrzenie, dodając im sznytu i podkreślając ich oryginalny charakter.

Listwy naścienne GrodGzyms

Staramy się jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz produktów przypadkowych, ani niedopracowanych wzorów. Nasze listwy naścienne zdobione charakteryzują się niebanalnym wzornictwem i precyzyjnym wykonaniem, które podkreśla każdy najmniejszy detal zdobienia.

Pracujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałami. To przekłada się na wysoką trwałość oferowanej sztukaterii oraz jej odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników pochodzących z otoczenia. Oferowane listwy naścienne GrodGzyms nie chłoną wilgoci, w efekcie czego mogą być z powodzeniem wykorzystywane do dekorowania tzw. pomieszczeń mokrych. Znajdują zastosowanie zarówno w kuchniach i pokojach kąpielowych, jak i ekskluzywnych salonach SPA.

Listwy można pomalować na dowolny kolor, tym samym tworząc unikatowe dekoracje ścienne. Wyróżnia je również łatwy i szybki montaż, który zawdzięczają niezwykłej lekkości. Lekkość naszych listew nie oznacza, że są kruche czy podatne na uszkodzenia. Przeciwnie, dzięki dopracowanej technologii produkcji są wyjątkowo twarde i odporne na działanie czynników mechanicznych.