Eleganckie wnętrza kojarzą się przede wszystkim z wyrafinowanym zdobieniem ścian. Elementami dekoracyjnymi, które często znajdują zastosowanie w pomieszczeniach są gzymsy. Listwy gzymsowe nadają charakter i styl, przy okazji pomagając w ukryciu drobnych nierówności i niewielkich mankamentów krzywizn na linii ściany i sufitu. Detale te powszechnie znane jako listwy przysufitowe oferują szeroki wybór rozmiarów i wzorów. Dostępne są zarówno rozwiązania stosunkowo wąskie, które w niewielkim stopniu nachodzą na ścianę i sufit, jak i bardziej okazałe gzymsy z dodatkowymi zdobieniami. To daje możliwość realizacji nawet bardzo śmiałych projektów i dopasowania listew gzymsowych zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych.

Listwy gzymsowe GrodGzyms

Jako firma specjalizująca się w sztukaterii zewnętrznej i wewnętrznej dostarczamy szeroki wybór listew przysufitowych wykonanych w różnych stylach. Znajdziesz tu zarówno listwy gzymsowe gładkie, jak i listwy gzymsowe zdobione. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz łatwym montażem. Są również bardzo trwałe, a możliwość ich wykończenia dowolnym kolorem umożliwia bezkompromisową realizację zróżnicowanych koncepcji.

Co ważne, wykonujemy listwy o podwyższonej odporności na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, dzięki temu sztukateria GrodGzyms może być bez obaw montowana także w tzw. pomieszczeniach mokrych - kuchniach, pokojach kąpielowych.

Jak dobrać listwy przysufitowe do wnętrza?

Oferta listew przysufitowych jest bardzo szeroka, co z pewnością nie ułatwia zadania. Dlatego wybierając gzymsy do domu czy dowolnego innego obiektu należy zwrócić uwagę na jego styl i charakter. Nowoczesny design idzie w parze z minimalizmem, co oznacza że w tego typu wnętrzach najlepiej sprawdzają się listwy gzymsowe gładkie. Warto postawić więc na proste wzornictwo bez wyszukanych krzywizn. We wnętrzach klasycznych oraz wnętrzach utrzymanych w stylu shabby chic doskonale prezentują się listwy gzymsowe zdobione.