Produkowane przez nas gotowe elementy do boniowania można wykorzystać na każdego rodzaju elewacji, także tej ocieplonej. Produkt jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. Montaż jest łatwy i szybki. Boniami można ozdobić całą elewację lub jej część, pokrywając gotowymi płytami do boniowania wybrany fragment. Nasi klienci najczęściej wybierają zdobienie boniami naroży budynku. Bonie świetnie sprawdzają się na domach stylizowanych na szlacheckie dworki, ale też umiejętne wykorzystane podkreślą urok małego jednorodzinnego domu. W tej kwestii oferujemy fachowe doradztwo. Gotowe listwy do boniowania to częsty element elewacji kamienic. Mają także szerokie zastosowanie w nowoczesnym budownictwie. Tam gdzie w grę wchodzi nowoczesna elewacja bonie powinny cechować się prostotą i minimalizmem.

Bonie elewacyjne GrodGzyms

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie elementów sztukaterii elewacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo płyty do boniowania elewacji fabrycznie wzmocnione siatką z włókna szklanego i warstwami kleju. Daje to gwarancję odporności na warunki atmosferyczne. Oferujemy gotowe do montażu bonie frezowane na czterech bokach, bądź trzech, z kątem do łączenia na narożach budynku. Oferowane bonie elewacyjne mogą zostać wykończone dowolnym kolorem, co pozwala na tworzenie oryginalnych projektów i dopasowanie dekoracji do pozostałych elementów konstrukcyjnych, takich jak drzwi frontowe czy brama garażowa. Alternatywę dla gotowych boni mogą stanowić listwy do boniowania.

Listwy do boniowania

Efektywne wgłębienia w elewacji budynku to sprawdzony sposób na przełamanie monotonni płaskich ścian i podkreślenie eleganckiego charakteru danego obiektu. Listwy do boniowania umożliwiają zachowanie równych odstępów między materiałem wykończeniowym i uzyskanie pożądanych wgłębień. Listwy dostępne są w różnych szerokościach, co pozwala na realizację bardzo zróżnicowanych projektów, przy jednoczesnym utrzymaniu jakości pracy na wysokim poziomie.

Nowoczesna elewacja: Wybierz bonie, które najlepiej podkreślą oryginalny charakter Twojej inwestycji

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na montaż gotowych boni elewacyjnych, czy pracę z listwami do boniowania polecamy wybór sprawdzonych materiałów. To gwarancja trwałości i precyzji wykonania, jak również łatwości pracy ze sztukaterią elewacyjną. Bonie elewacyjne GrodGzyms cechuje bardzo prosty montaż, w efekcie czego elewację może efektownie wykończyć także osoba ze stosunkowo niewielkim doświadczeniem w tej dziedzinie.